İade - Değişim Şartları

 


Garanti: 

classkuyumculuk.com web sitesindeki satışa arz edilen tüm ürünler class kuyumculuk garantisi altında, sertifikalarıyla birlikte satışa sunulmaktadır. ürünlerin garanti süresi 2 (iki) yıldır. bu süre içerisinde ürünleriniz üretim hatalarına karşı class kuyumculuk’un tamir ve/veya bakım garantisi altındadır. tamir ve/veya bakım gerektiren ürününüzü garanti sertifikası ile birlikte tamir ve/veya bakım yaptırabilirsiniz. 

class kuyumculuk.com‘dan satın alınan ürünlerin garantilerinin devam edebilmesi için class kuyumculuk dışındaki üçüncü şahıs ve kurumlara herhangi bir şekilde müdahalede bulundurmamanız, boyut ayarlama, ölçü değiştirme, onarma v.b. işlemler yaptırmamanız gerekmektedir. tamir ve/veya bakım hizmeti sadece class kuyumculuk fabrikasında verilir. class kuyumculuk fabrikası dışında müdahale görmüş ürünler garanti kapsamından faydalanamaz. 

uygunsuz saklama koşullarından dolayı deforme olmuş; yanlış kullanım sonucu ezilmiş ve darbe görmüş, herhangi bir tür kimyasal maddeyle temas etmesinden dolayı bozulmuş ürünler garanti kapsamı dışındadır. 

kullanım hatalarını önleme ve ürün bakımı bilgileri için, ürününüzle birlikte verilen ‘pırlanta bilgi kılavuzu’nu inceleyebilirsiniz. bu konulardaki her türlü soru ve sorununuz için ‘iletişim mönüsündeki’ iletişim formunu kullanabilir ya da 0212.603 13 12  no’lu telefondan müşteri ilişkilerini arayabilirsiniz. 

class kuyumculuk satış noktalarından veya alınan ürünlerin herhangi bir nedenle iadesi durumunda ürün, sertifika, pırlanta bilgi kılavuzu (satıcı kaşeli) ve faturası/satış fişi ile birlikte ilgili satış noktasına ibraz edilmelidir.
 

 

İade ve değişim:

mağazamızdan almış olduğunuz ürünü kullanmadan, satılabilir özelliğini kaybettirmeden teslim tarihinden itibaren yedi (7) gün 
içerisinde www.classkuyumculuk.com müşteri hizmetleri ile temasa geçerek iade edebilirsiniz. 

müşteri hizmetleri departmanımızdan onay alınmadan gönderilen paketler kargo firmalarından teslim alınmayacaktır. 

satın almış olduğunuz ürünü 15 (onbeş) gün içerisinde başka bir class  ürünü ile değiştirebilirsiniz. 
bu sürelerin dışında her hangi bir şekilde ürün iadesi ve değişimi yapılmamaktadır.

müşteri ürünü kendisine teslim edildiği durumu ile iade etmekle yükümlüdür.
müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden vazgeçmesi durumunda iade edilen ürün www.classkuyumculuk.com  ’a ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. 
www.classkuyumculuk.com  üründe bozulma, kırılma, tahrip ve kullanılma olmaması durumunda ürünü iade alacak ve bedelini iade edecektir. 
kişiye özel olarak üretilen ürünler (isim yazılan ürünler, tamtur alyanslar, ölçüye göre yapılan evlilik alyansları, parmak izi ürünler v.s) kampanyalı ürünler , indirimli ürünler , fırsat ürünleri , saatler v.s kesinlikle iade alınamamaktadır.

 

Class Diamonds © 2020